Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
marian3a
Senior Member
Od: 02.2004
Skąd: D.T./UK
Offline
#
16267
23.05.2010, 05:48
co się stało z tematem dla lużnych osób >? temat lużny
kurde a tyle mam do napisania i nie mam gdzie... ehhh
mogę tutaj napisać ';>
marian3a
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do marian3a
Znajdź inne posty napisane przez marian3a