Wyświetl pojedynczy post
qchar90
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2150
Stary 22.05.2010, 23:14
dla mnie Inter nie gra pieknego futbolu i nigdy nie gral
strzelili gola i juz cofneli sie i czyhali na kontry, Milito swietny pilkarz
ale tak jak Wojtek Kowalczyk powiedzial oni graja jednym napastnikiem
gdzie widocznie w ofensywie byli Eto'o swietny napastnik i Pandev? ja ich nie widzialem
Inter nie zachwyca, ale dla nich licza sie zwyciestwa,
watpie ze Mourinho sie spodoba w Madrycie jesli bedzie tak gral

Odpowiedz cytując