Wyświetl pojedynczy post
cisse1906
Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5130
Stary 22.05.2010, 23:01
Z tego co pamiętam to na obozie Rado się dobrze prezentował, dać szansę póki młody i może się rozwijać.
I gdybym był bogaty to zainwestowałbym w trenerów juniorów, kompleks treningowy i szkolił młodzież, żeby to Wisła sprzedawała takich Lewandowskich, Sobiechów, Sadloków za miliony euro.
Odpowiedz cytując