Temat
:
Henryk Kasperczak - były trener Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
arturasus
Junior Member
Od: 05.2010
Offline
#
1251
22.05.2010, 21:25
Jesliby postawic kwestie Kasperczak vs Ulatowski to ja wole mimo wszystko HK.Ulatowski nie osiągnał z Bełchatowem nic ponad przyzwoitosc,a moznaby wrecz oczekiwac,ze to bedzie czwarta sila w lidze
arturasus
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do arturasus
Znajdź inne posty napisane przez arturasus