jak to dzisiaj powiedzial Van Gaal, ktorego notabene Mourinho jest wychowankiem: on trenuje zespol, zeby gral atrakcyjnie, Mourinho poszedl inna droga i trenuje swpje zespoly zeby wygrywaly
zastanawia mnie co powiedza na to kibice Realu ? w koncu Real ma nie tylko wygrywac ale ma zachwycac
Kameleon napisał(a):

P.S.
Nowa reklama nike, co była przed chwilą na nsport- MASAKRA!
|
http://vimeo.com/11896489 