Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5123
Stary 22.05.2010, 20:48
gigant napisał(a):Wyświetl post
Czyżby? Ostatnio pewien mag z tytułem profesora stwierdził że najlepsi stoperzy w Polsce to Długi i Drewniany czyli Wasiluk i Polczak.

Dajmy wreszcie szansę Kowalskiemu, bo zawsze będziemy chwalić Ulatowskich, Lenczyków czy Urbanów, że nie boją się stawiać na młodych. Jesli i tak jestesmy biedakami, zacznijmy moze korzystać z zasobów Młodej Ekstraklasy, jesli tam nie ma nikogo wartego uwagi, rozgonić w ****u całe towarzystwo.
Zostawmy Filipiaka i parchatych

Kowalski jest słabszy od Jodłowca, Sadloka czy Glika, ale my nie możemy mieć samych drogich "gwiazd". Musimy mieć też solidnych zmienników którzy nie zarabiają tyle co Łobo a są przydatni dla zespołu. Takim piłkarzem jest Mateusz. Jako 3-4 stoper lepiej się nadaje niż Jop czy Cleber wg mnie. Dlatego po przygodzie z Piastem mógłby pograć chociaż 1 sezon w Wiśle. Jest liga, PP czy rozgrywki europejskie. kartki (tfu tfu kontuzje) i ktoś będzie musiał grać i może to być Mateusz
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując