Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9821
Stary 22.05.2010, 20:43
Czy na ''nowym'' stadionie będą obowiązywać nowe karty kibica?
I czy będzie możliwość dokładnego sumowania liczby widzów, tak jak obecnie w Kielcach?
Ostatnio edytowane przez Mario Nh : 22.05.2010 o godz. 20:46.
Odpowiedz cytując