AS82 napisał(a):

Nie bede sie powtarzal ,ale newsy w stylu "a my mielismy plany ochrony przed powodzią ,ale PO je odrzuciło" zaliczają sie do kategorii "Ciemny lud to kupi"
NIK opublikował w grudniu zeszlego roku ,raport z zaniedbaniami od 1997 roku , wiec jak chcesz rozlcizac ,to rozliczaj wszystkie rzady od tego czasu.
|
Przeczytaj jeszcze raz co napisałem ja, a później - to co napisał orzeu.
Masz udokumentowane plany, masz artykuły sprzed dwóch lat - tu nie ma miejsca na interpretacje, więc nie próbuj nikomu wciskać kitu. Jaki, za przeproszeniem, "ciemny lud"? O mnie piszesz, czy może o Sedzim, albo orzeu?
Zaniechania wcześniejszych rządów nie są dla PO usprawiedliwieniem - mogli albo wprowadzić własny projekt, albo kontynuować działania PiS-u. Wybrali trzecią drogę - w imię krótkoterminowych zysków politycznych położyli na wszystkim lagę. Jak to oni...