ToTylkoJa napisał(a):

szprotson a ja widzę, że Ciebie chyba boli jeszcze to, że piłkarze Interu wyglądali jak dzieci we mgle na CN 
Inter 75 - 34
Barcelona 98 - 24
Real M. 102 - 35
Chelsea 103 - 32
Man Utd 86 - 28
Arsenal 83 - 41
|
A Ajax 106-20 w 34 meczach, ale mistrzostwa nie zdobyli.
Bo w futbolu liczy się tylko zwycięzca i to tylko jego będą pamiętać w przyszłości, a nie kto ile bramek zdobył albo kto doprowadzał do ekstazy swoich fanów.
Co do dzisiejszego meczu, to jakoś nie mam specjalnie faworyta, bo obydwa kluby bardzo lubię, pomimo, że nie grają w najlepszej lidze świata - angielskiej.
Mourinho pewnie zostanie w Madrycie i zdobędzie, co będzie do zdobycia. Jest genialnym taktykiem, ale do tego ma niesamowite szczęście do 1-0 albo magicznych rzutów wolnych.
http://www.youtube.com/watch?v=Hg3GY90vOSc
P.S. Reklama Nike'a - cudo!