Wyświetl pojedynczy post
gigant
Joker the Great
 
Od: 06.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5122
Stary 22.05.2010, 19:02
AYALA napisał(a):Wyświetl post
wszytsko zgoda co piszesz ale najlepsi stoperzy w lidze Glik,Sadlok czy Jodłowiec są poza naszym zasięgiem finansowym. wiec trzeba szukac tańszych rozwiązań.Jako zmiennik Marcelo czy Głowy Kowalczyk mógłby sie przydac tak samo jak Dymkowski.Kiedyś wszyscy sie dziwili że Heniu ściaga z Pogoni 30 letniego Stolarczyka a jak dobrze potem grał.
Czyżby? Ostatnio pewien mag z tytułem profesora stwierdził że najlepsi stoperzy w Polsce to Długi i Drewniany czyli Wasiluk i Polczak.

Dajmy wreszcie szansę Kowalskiemu, bo zawsze będziemy chwalić Ulatowskich, Lenczyków czy Urbanów, że nie boją się stawiać na młodych. Jesli i tak jestesmy biedakami, zacznijmy moze korzystać z zasobów Młodej Ekstraklasy, jesli tam nie ma nikogo wartego uwagi, rozgonić w ****u całe towarzystwo.
90minut.pl o tabeli 2005/2006 napisał(a):
"Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."
Odpowiedz cytując