|
Pietrasiak jest do wyciągnięcia za darmo - 30 lat, ale gra pewna. Powołanie na liste rezerwową dostał od Smudy..
Poza tym pośród tych wszystkich wyślubowanych nazwisk pokroju Sobiechów, Glików i Sadloków zwróciłbym uwage na Wilczka z Piasta. Chłop uniwersalny, bo w ataku i w pomocy grać może, a nóż by sie wkomponował do składu. To taka inwestycja na przyszłość raczej, bo wątpię, żeby przebił się do 1 składu.
Każdy z powyższych graczy jest do wyciągnięcia. Te bajeczki z Panathinaikosem to niech sobie Piast i Ruch wsadzą właśnie tam. 2 mln chcieć za gracza, który nic konkretnego nie pokazał w rodzimej lidze.. O Sobiechu oczywiscie pisze.. To paranoja jakaś! Maksymalnie można za niego dać 2-2,5 mln ale złotych i to jeszcze powinni się cieszyć z tego.
Niestety wszelkie spekulacje prasowe mają w tej chwili na celu wpajanie, nam, kibicom Wisły o nieudolności naszych prezesików. Sytuacja w klubie powinna byc jak najszybciej opanowana, niech zasiądą na odpowiednich stanowiskach odpowiednie osoby i wtedy bedzie mozna cokolowiek powiedziec. Teraz nadzwyczajniej w swiecie nie ma kto prowadzic negocjacji transferowych z potencjaknymi graczami na rynku.. no bo kto? Jarosz? On przeciez mial odpowiadac za pion czysto sportowy.
|