Następne info : dzisiejszy PS
Wisła nie chce sprzedać Marcelo
W Wiśle z kolei sytuacja na środku obrony jest płynna. Wątpliwe, by ofertę Trabzonsporu przyjął Arkadiusz Głowacki. Kontrakt Mariusza Jopa, wygasający 30 czerwca, raczej nie zostanie przedłużony, a Cleber podkreślał, że jesień 2010 będzie jego ostatnią rundą w karierze. Jest jeszcze Mateusz Kowalski, wracający z wypożyczenia do Piasta. Dlatego Wisła na razie stoi na stanowisku, że jeszcze nie czas, by puścić Marcelo.
całość:
http://www.sports.pl/Pilka-nozna/Wis...712,1,727.html