Wyświetl pojedynczy post
Silvestro
Senior Member
 
 
Od: 02.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23198
Stary 22.05.2010, 18:06
Następne info : dzisiejszy PS

Wisła nie chce sprzedać Marcelo

W Wiśle z kolei sytuacja na środku obrony jest płynna. Wątpliwe, by ofertę Trabzonsporu przyjął Arkadiusz Głowacki. Kontrakt Mariusza Jopa, wygasający 30 czerwca, raczej nie zostanie przedłużony, a Cleber podkreślał, że jesień 2010 będzie jego ostatnią rundą w karierze. Jest jeszcze Mateusz Kowalski, wracający z wypożyczenia do Piasta. Dlatego Wisła na razie stoi na stanowisku, że jeszcze nie czas, by puścić Marcelo.

całość: http://www.sports.pl/Pilka-nozna/Wis...712,1,727.html
Odpowiedz cytując