Wyświetl pojedynczy post
sovinho_02
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9814
Stary 22.05.2010, 18:00
Kuba napisał(a):Wyświetl post

3. Polecam wycieczke do Parku Jordana. Właśnie wróciłem z małego obchodu. Widać, że beton jest w wielu miejscach juz wycyklinowany (z wyjatkiem "filarów") i zaczyna to duzo estetyczniej wyglądac.
Jeśli byłeś w okolicach stadionu mogłeś zrobić parę fotek. Mam nadzieję że będzie ich troche więcej niż dotychczas, na razie fotki są tylko z oficjalnej, może ktoś czasami by się wybrał w okolice stadionu i coś pstryknął.
Odpowiedz cytując