Kuba napisał(a):

3. Polecam wycieczke do Parku Jordana. Właśnie wróciłem z małego obchodu. Widać, że beton jest w wielu miejscach juz wycyklinowany (z wyjatkiem "filarów") i zaczyna to duzo estetyczniej wyglądac.
|
Jeśli byłeś w okolicach stadionu mogłeś zrobić parę fotek. Mam nadzieję że będzie ich troche więcej niż dotychczas, na razie fotki są tylko z oficjalnej, może ktoś czasami by się wybrał w okolice stadionu i coś pstryknął.