Wasiu napisał(a):

|
Sezon 2010-11 rusza w Polsce 15 sierpnia. My zaczynamy miesiac wczesniej meczem pucharowym. Nasi jeszcze zdaza potrenowac, chociaz co to da to ciezko przewidziec.
|
Niby skąd takie info? Przecież zawsze ruszał najpóźniej na przełomie lipca i sierpnia.