Wyświetl pojedynczy post
Charlie
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5542
Stary 22.05.2010, 17:40
Wasiu napisał(a):Wyświetl post
Sezon 2010-11 rusza w Polsce 15 sierpnia. My zaczynamy miesiac wczesniej meczem pucharowym. Nasi jeszcze zdaza potrenowac, chociaz co to da to ciezko przewidziec.
Niby skąd takie info? Przecież zawsze ruszał najpóźniej na przełomie lipca i sierpnia.
Odpowiedz cytując