|
Senior Member
Offline
|
|
skeba napisał(a): 
|
Po Levadii się nie zrehabilitowal, to czemu ma po Cracovii to zrobić ? To jest pomylka transferowa, Cleber jest o wiele bardziej pewny, nie wiem czemu Henio nie stawia na niego. Przez rok chyba tak z formą nie padł.
|
Sarkazm pana dynka.
|
|