|
Krótko i zwięźle:
Ani przez chwilę nie byłem zwolennikiem zatrudnienia Kasperczaka. Były momenty, w których prowadzona przez niego drużyna mi imponowała(Legia czy wcześniej akcje ze Śląskiem), były też momenty, w których rozczarowywała(tych było więcej - i nie chcę się spierać czy to jego wina, czy Skorży, czy Pana Boga - to nie jest ważne). Nie mniej jednak, jeśli przyjść ma Ulatowski czy inny Probierz, Heniek powinien zostać.
Chcesz mieć prawo do komentowania? Rusz dupsko na wyjazd!
|