Wyświetl pojedynczy post
Szarny
Senior Member
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1242
Stary 22.05.2010, 13:37
Już widzę Ulatowskiego jak w trakcie meczu poucza Brożków, Małego i innych, a w zamian słyszy:
"Sam wejdź i graj!"
"Potrafisz lepiej?"
"Kim ty kur... jesteś?!"

Tego Benhauerowego przydupasa piłkarze by zdeptali.
Jak nie Kasperczak to tylko ktoś kto wprowadziłby dyscyplinę.