Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9805
Stary 22.05.2010, 13:17
LukL napisał(a):Wyświetl post
Jak najbardziej popieram. Przynajmniej będzie rok 1906, a nie 19 czerwca.... ale i tak będzie to wyglądało jak na jarmarku..
To przy okazji przerzućmy czerwone krzesełka z poziomu I na II .

A wybrana wizualizacja przekłamała zasłaniając podjazd dla urządzeń do pielęgnacji murawy i chyba nikt do dzisiaj tego nie zauważyl. Chociaż ten kto to ostatecznie projektował (w firmie architektonicznej) musiał chyba widzieć że nie da się na dole zmieścić tej 6. Ciekaw jestem jak wyglądał ostateczny projekt ułożenia krzesełek, na podstawie którego była zliczana liczba zamawianych "kolorów".
Ostatnio edytowane przez crazykaro : 22.05.2010 o godz. 13:20.
Odpowiedz cytując