Wyświetl pojedynczy post
securus
Junior Member
 
Od: 02.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23185
Stary 22.05.2010, 12:48
Tak czy siak, po raz kolejny Lech poznań a nawet Polonia Warszawa podbiera nam zawodników. Co jak co ale Onyszko nie jest przecież kiepskim bramkarzem - jest na polska ligę świetny i szkoda że nie będzie grał w Wiśle. Wydaje mi się że tacy zawodnicy jak Sadlok, Sobiech, Kiełb być może sprawdzą się w Lechu Poznań .. ale nie w Wiśle ... tak było prawie zawsze, ponieważ jest ostatnimi czasy tak że zawodnicy wolą grać w Lechu Poznań niż w Krakowie- ładniejszy stadion, więcej kibiców ---> z tego słynie Poznań, tymczasem u nas zawsze to samo --> czy prezes Cupiał rzuci groszem czy nie Dla mnie jest to biznesmen, które wie jak zarabiać pieniądze, co pokazuje w "kablach", a jeśli zespół piłkarski może mu przynieść straty to zrobi wszystko, żeby je zminimalizować, zrobić miękkie lądowanie --> Wisła Kraków nie jest dla niego priorytetem w sprawach finansowych. Dlatego też kwestią czasu jest sprzedaż takich zawodników jak Marcelo, Małecki, Brożek ... ale liczę, że to się zmieni ...
Odpowiedz cytując