Wyświetl pojedynczy post
STARY WIŚLAK
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków (AD 1954)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23179
Stary 22.05.2010, 10:56
MCX napisał(a):Wyświetl post
Wisła chce w zestawie... a może frytki do tego? 7,5 miliona złotych, nie chce mi się w to wierzyć. Nie miałbym jednak nic przeciwko miłemu zaskoczeniu.
Wisła od dawien dawna bardzo chce a co z tego wychodzi to wszyscy widzimy jakie są to efekty!!!

Sadlok i Sobiech w zestawie Dlaczego nie!!! A do tego frytki No może "sałatkę cypryjsko-grecką"...czyli "Żuraw" z "Kosą"!!!

A zatem czekamy...może będzie miłe zaskoczenie...choć sam nie wierzę w to co piszę...niestety!!!
WISŁA KRAKÓW – MISTRZ POLSKI1927, 1928, 1949, 1950, 1978, 1999, 2001, 2003, 2004, 2005, 2008, 2009, 2011…cdn.
Odpowiedz cytując