MCX napisał(a):

|
Wisła chce w zestawie... a może frytki do tego? 7,5 miliona złotych, nie chce mi się w to wierzyć. Nie miałbym jednak nic przeciwko miłemu zaskoczeniu.
|
Wisła od dawien dawna bardzo chce a co z tego wychodzi to wszyscy widzimy jakie są to efekty!!!
Sadlok i Sobiech w zestawie

Dlaczego nie!!! A do tego frytki

No może "sałatkę cypryjsko-grecką"...czyli "Żuraw" z "Kosą"!!!
A zatem czekamy...może będzie miłe zaskoczenie...choć sam nie wierzę w to co piszę...niestety!!!
WISŁA KRAKÓW – MISTRZ POLSKI…1927, 1928, 1949, 1950, 1978, 1999, 2001, 2003, 2004, 2005, 2008, 2009, 2011…cdn.