|
Zostawiłbym Kasperczaka. Jednak jesli nie on i jestesmy nadal nędzarzami, to zamiast Ulatowskiego wolałbym Probierza. Dla mnie to taki mniejszy Petrescu, chłop z jajami i podoba mi się jak "żyje" w czasie meczu.
Ulatowskiemu nie zapomnę uporu przy transferze Garguły, zresztą on jest odwrotnością Skorży, lepiej zaczyna niż kończy. W kontekscie pucharowym to może i niegłupie, ale dla rozciągniętej w czasie ligi niekoniecznie.
90minut.pl o tabeli 2005/2006 napisał(a):
|
"Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."
|
|