Zlatan93 napisał(a):

|
Nieoficjalna informacja jest taka, że Ulatowski będzie trenerem Wisły Kraków od 14 czerwca. Wisła już wcześniej podchodziła do Ulatowskiego po zwolnieniu Skorży, jednak wtedy był on związany kontraktem.
|
No i spoko - tylko czemu dopiero od 14-ego czerwca. Nie jest to jakas zmiana jakosciowa w stosunku do Skorzy,
bardziej chyba ma zadzialac efekt nowej miotly ale Ulatowski ma tez swoje plusy: ladnie wyprowadzil Belchatow z kryzysu na poczatku poprzedniego sezonu, odwaznie i umiejetnie wprowadza mlodych zawodnikow i ladnie klepali Legie w meczu u siebie.
Pamietam jak niektorzy podobnie histerycznie jak kolega powyzej kiedys reagowali na pomysl zatrudnienia Skorzy w Wisle.
zobaczymy jak bedzie ...