Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1223
Stary 22.05.2010, 10:02
Zlatan93 napisał(a):Wyświetl post
Nieoficjalna informacja jest taka, że Ulatowski będzie trenerem Wisły Kraków od 14 czerwca. Wisła już wcześniej podchodziła do Ulatowskiego po zwolnieniu Skorży, jednak wtedy był on związany kontraktem.
No i spoko - tylko czemu dopiero od 14-ego czerwca. Nie jest to jakas zmiana jakosciowa w stosunku do Skorzy,
bardziej chyba ma zadzialac efekt nowej miotly ale Ulatowski ma tez swoje plusy: ladnie wyprowadzil Belchatow z kryzysu na poczatku poprzedniego sezonu, odwaznie i umiejetnie wprowadza mlodych zawodnikow i ladnie klepali Legie w meczu u siebie.
Pamietam jak niektorzy podobnie histerycznie jak kolega powyzej kiedys reagowali na pomysl zatrudnienia Skorzy w Wisle.
zobaczymy jak bedzie ...
Puchar jest na5z!