Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
joker_wislak
Senior Member
Od: 02.2007
Offline
#
16250
21.05.2010, 23:42
Gala zaczyna się o 2:15 na polsacie, a walka Pudziana o 3:00
joker_wislak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do joker_wislak
Znajdź inne posty napisane przez joker_wislak