As napisał(a):

|
Nie wiem z czego sie zmiejesz bo jesli chodzi ofensywe to Marcin byl o wiele lepszy. Kilka asyst w sezonie mial, czasem dorzucil gola. Poza tym byl jednym z tych ktorzy ciagneli ten wozek w odpowiednia strone.
|
Ile miał tych asyst przez powiedzmy ostatnie 3 lata pobytu w Wiśle

?Ile goli? - nie przekonasz mnie że Baszczu był choć o deko lepszy w ofensywie niż Alvarez bo nie był - gdzie ja Baszcza zawsze szanowałem za jego grę i ofiarność i uważam go za zdecydowanie jednego z najlepszych zawodników jakiego Wisła przez ostatnie kilkanaście lat miała.Tyle że Baszczu w przodzie to był jeszcze słabszy niż Argentyńczyk i nie przekonasz mnie że jest odwrotnie

Jak tego nie pamiętasz to przynajmniej posil się statystykami.