Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23164
Stary 21.05.2010, 23:09
1q2 napisał(a):Wyświetl post
- a przepraszam bardzo - z Baszcza niby to był technik i zawodnik grający świetnie w ofensywie?Chyba że chodzi Ci o nazwisko - z tym się zgadzam, Alvarez Baszczyńskim nie będzie.

A co do Alvareza - wydaje mi się że to będzie spora strata, zresztą podobnie gdyby zabrakło Piotrka Brożka z drugiej strony.Nie jest dobrze gdy psuje się to co dobrze działa a akurat cała obrona to była jedyna formacja o której złego słowa nie powiem(pomijając Jopa)

Ale jak nas nie stać to nie stać.
Nie wiem z czego sie zmiejesz bo jesli chodzi ofensywe to Marcin byl o wiele lepszy. Kilka asyst w sezonie mial, czasem dorzucil gola. Poza tym byl jednym z tych ktorzy ciagneli ten wozek w odpowiednia strone.
http://www.youtube.com/watch?v=f8zpoocgVXA - technik moze i nie wyborowy ale Pablo sie tak nigdy nie wlaczyl.
Ostatnio edytowane przez As : 21.05.2010 o godz. 23:13.
Odpowiedz cytując