Nie wiem z czego sie zmiejesz bo jesli chodzi ofensywe to Marcin byl o wiele lepszy. Kilka asyst w sezonie mial, czasem dorzucil gola. Poza tym byl jednym z tych ktorzy ciagneli ten wozek w odpowiednia strone.
http://www.youtube.com/watch?v=f8zpoocgVXA - technik moze i nie wyborowy ale Pablo sie tak nigdy nie wlaczyl.