As napisał(a):

|
Baszczynskim chlopak nigdy nie bedzie.
|

- a przepraszam bardzo - z Baszcza niby to był technik i zawodnik grający świetnie w ofensywie?Chyba że chodzi Ci o nazwisko - z tym się zgadzam, Alvarez Baszczyńskim nie będzie.
A co do Alvareza - wydaje mi się że to będzie spora strata, zresztą podobnie gdyby zabrakło Piotrka Brożka z drugiej strony.Nie jest dobrze gdy psuje się to co dobrze działa a akurat cała obrona to była jedyna formacja o której złego słowa nie powiem(pomijając Jopa

)
Ale jak nas nie stać to nie stać.