Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23163
Stary 21.05.2010, 22:49
As napisał(a):Wyświetl post
Baszczynskim chlopak nigdy nie bedzie.
- a przepraszam bardzo - z Baszcza niby to był technik i zawodnik grający świetnie w ofensywie?Chyba że chodzi Ci o nazwisko - z tym się zgadzam, Alvarez Baszczyńskim nie będzie.

A co do Alvareza - wydaje mi się że to będzie spora strata, zresztą podobnie gdyby zabrakło Piotrka Brożka z drugiej strony.Nie jest dobrze gdy psuje się to co dobrze działa a akurat cała obrona to była jedyna formacja o której złego słowa nie powiem(pomijając Jopa)

Ale jak nas nie stać to nie stać.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując