Wyświetl pojedynczy post
Marcinnno
Senior Member
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23162
Stary 21.05.2010, 22:40
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Peter Singlar.
Który może geniuszem nie jest, ale trzyma poziom i z przodu, i z tyłu.

300 tys. euro, to w naszej lidze zarabiają gwiazdy w Wiśle i Legii, bo już w takiej Amice Lewandowski zarabia 150 tys. euro. Nikt, nawet Wojciechowski, nie da takich pieniędzy przeciętnemu obrońcy. Po prostu nie jest tyle wart.

EDIT: Zaczynamy banowanie. bystrykuk dostał dwa tygodnie za Cueto. Kto następny?
Singlar popisał się tym w pamiętnym meczu z Lechią Po za tym Singlar jest za mało zwrotny robią go jak chcą.
Odpowiedz cytując