wolfy napisał(a):

Peter Singlar.
Który może geniuszem nie jest, ale trzyma poziom i z przodu, i z tyłu.
300 tys. euro, to w naszej lidze zarabiają gwiazdy w Wiśle i Legii, bo już w takiej Amice Lewandowski zarabia 150 tys. euro. Nikt, nawet Wojciechowski, nie da takich pieniędzy przeciętnemu obrońcy. Po prostu nie jest tyle wart.
EDIT: Zaczynamy banowanie. bystrykuk dostał dwa tygodnie za Cueto. Kto następny?
|
Singlar popisał się tym w pamiętnym meczu z Lechią

Po za tym Singlar jest za mało zwrotny robią go jak chcą.