|
problem jest w tym, ze u nas zamiast barierek chcą przy każdym krzesełku zainstalować swego rodzaju pojedynczą obręcz(rozwiązanie tansze, ale mniej trwałe), która będzie służyć jako barierka dla krzesełka, które będzie powyżej.
Poza tym barierki czy tez obręcze nie ukrywajmy, że zwiększają koszty stadionu.
|