Z tymi barierkami między krzesełkami to chodzi pewnie o takie:
http://stadion.legia.com/budowa/
Szczerze mówiąc w tych barierkach nie ma nic złego - nie utrudniają widoczności, nie przeszkadzają w przejściu (a raczej jeszcze pomagają). Przy dosyć sporej wysokości i nachyleniu trybun, one znacząco poprawiają bezpieczeństwo i pewność kibiców, nikt nie boi się że spadnie podczas kibicowania czy przechodzenia - ma po prostu barierkę której może się złapać. Muszą być one oczywiście odpowiedniej wysokości, bo gdyby zaprojektowano je zbyt wysokie, to ograniczyłyby widoczność.