MacieqLeo napisał(a):

|
Myślę, że wkrótce media mogą łączyć Wisłę z Rafałem Ulatowskim, który nie jest już trenerem Bełchatowa (o ile wcześniej nie przemówi ktoś z Wisły i wyjaśni co z naszym trenerem)
|
Nie mogą ale już łączą
http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...hatowa,1482328
Ja uważam że Kasperczak powinien dostać szanse do końca roku .