Incognito2192 napisał(a):

Ja z wielką chęcią Ci ich wskażę...
Tak więc zacznijmy od Wojtkowiaka, który z całą pewnością nie jest gorszy od Alvareza, a moim skromnym zdaniem jest znacznie lepszy. Ponadto Jakub Tosik były już gracz Bełchatowskiej jedenastki również nie odstaje od Alvareza,
a także zawodnik na podobnym poziomie jakim jest Rzeźniczak... Ogólnie rzecz biorąc Alvarez nie jest jakimś wirtuozem żeby wydawć na niego oraz jego kontrakt krocie, których w obecnej sytuacji najwidoczniej nie mamy.
Uważam, że w chwili obecnej ktoś powinien poszukać nowego zawodnika na ową pozycję gdyż Burliga jest zwyczajnie za słaby w kontekście walki o pierwszą jedenastkę. Pozycja bramkarza w naszym zespole wymaga zawodnika, który będzie prezentował klasę przynajmniej podobną do Pawełka, a najlepiej jeśli będzie on pewniejszy w swoich interwencjach. Dodatkowo przynajmniej jeden napastnik powinien dołączyc do naszej drużyny ale o Dawidzie Nowaku możemy raczej zapomnieć i tyle...
Podsumowując, musimy pozyskać przynajmniej trzech zawodników(Bramkarz, prawy obrońca, napastnik) i liczyć na brak transferów z klubu...