Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23156
Stary 21.05.2010, 21:52
Incognito2192 napisał(a):Wyświetl post
Wskaż proszę.
Heh teraz to słaby, a jak odejdzie, to znowu będzie płacz. Będzie grał na prawej jakiś kołek co rusza do przodu 2 razy na mecz i wtedy nie to już nie będzie, ale słaba wrzutka, tylko "czego on dupy nie rusza gdy jest okaza?"
Faktycznie ma Urus swoje wady, ale czego oczekiwać po graczu za 250k euro ?
Kupmy gościa za 3 miliony. Wtedy będzie dobry i w defensywie i w ofensywie.
A ocenianie po kilku meczach, że Burliga jest lepszy, albo płakanie po Baszczu, który wrzutkę miał równie żałosną, a gola strzelał raz na ruski rok jest wg mnie śmieszne.
Odpowiedz cytując