Pablo84 napisał(a):

|
Dokładnie.Nie da pieniędzy?Trudno..Trzeba bedzie sobie jakoś poradzić, nawet kosztem 3,4 miejsca.Ciekawe ile zostanie kibiców na stadionie, a ilu się wykruszy
|
Rzeczywiście po to budujemy stadion na 36 tys. by chodziło na niego 10 tys. wiernych.

Rzeczywiście po co w ogóle patrzeć na boisko i się przejmować postawą naszych kopaczy.
Gadasz tak jak byśmy byli mistrzami i przybyło z milion sezonowców, a przecież już od 2 lat nie jesteśmy pupilkiem mediów, w tym sezonie graliśmy na kurnikach, a ten sezon na pewno przetrzebił szeregi kibiców. Potrzeba ci więcej dramatycznych chwil: Panathinaikos, Levadia, samobój Jopa, nie wystarczy? Źle, że się przejmujemy, lepiej patrzmy z pokorą i pogodzeni z losem (jak by chcieli na onecie w canal+ i w wybiórczej) jak spada nasz poziom sportowy. Chyba właśnie komplet na nowym stadionie, pokaże Bogusiowi, że jest dla kogo inwestować.