Wyświetl pojedynczy post
biała gwiazda
Senior Member
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23154
Stary 21.05.2010, 21:34
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie.Nie da pieniędzy?Trudno..Trzeba bedzie sobie jakoś poradzić, nawet kosztem 3,4 miejsca.Ciekawe ile zostanie kibiców na stadionie, a ilu się wykruszy
Rzeczywiście po to budujemy stadion na 36 tys. by chodziło na niego 10 tys. wiernych.
Rzeczywiście po co w ogóle patrzeć na boisko i się przejmować postawą naszych kopaczy.
Gadasz tak jak byśmy byli mistrzami i przybyło z milion sezonowców, a przecież już od 2 lat nie jesteśmy pupilkiem mediów, w tym sezonie graliśmy na kurnikach, a ten sezon na pewno przetrzebił szeregi kibiców. Potrzeba ci więcej dramatycznych chwil: Panathinaikos, Levadia, samobój Jopa, nie wystarczy? Źle, że się przejmujemy, lepiej patrzmy z pokorą i pogodzeni z losem (jak by chcieli na onecie w canal+ i w wybiórczej) jak spada nasz poziom sportowy. Chyba właśnie komplet na nowym stadionie, pokaże Bogusiowi, że jest dla kogo inwestować.
Odpowiedz cytując