Reksio33 napisał(a):

|
Są w ogóle jakieś banki w Krakowie gdzie zakładam konto mając 18 lat i robię to na miejscu (że nie przyjeżdżają kurierem do domu)? Żeby też od razu było konto internetowe?
|
MIC ma racje prawdopodonie każdy z banków, aktualnie w Aliorze masz konto za free + bankomaty i takie tam *******y także za free a w koncie internetowym bodaj 10 przelewów gratis w kazdym miesiącu