Wyświetl pojedynczy post
Kibic z Grodu Kraka
Senior Member
 
 
Od: 03.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16239
Stary 21.05.2010, 16:51
Reksio33 napisał(a):Wyświetl post
Są w ogóle jakieś banki w Krakowie gdzie zakładam konto mając 18 lat i robię to na miejscu (że nie przyjeżdżają kurierem do domu)? Żeby też od razu było konto internetowe?
MIC ma racje prawdopodonie każdy z banków, aktualnie w Aliorze masz konto za free + bankomaty i takie tam *******y także za free a w koncie internetowym bodaj 10 przelewów gratis w kazdym miesiącu
Odpowiedz cytując