|
Ja tam bym się bardzo ucieszył, gdyby zatrudniono dobrego fizjologa, a do tego trzeba znaleźć asystenta dla Kasperczaka i to takiego, który nie będzie bał się o*******ić nasze gwiazdeczki. Henio zrobił się niestety trochę dziadziusiowaty i nie wiem jak będzie z posłuchem wśród piłkarzy. Można pomyśleć np. o takim Stolarczyku albo po prostu zatrudnić Kosowskiego jako grającego asystenta trenera.
|