cinekw napisał(a):

Co ty piszesz wogole? Właśnie POLSCY zawodnicy powinni stanowić trzon zespołu. Jak chcesz wywalić pół zespłu, to sie domyślam, że sam wyłożysz pieniądze na nowych
|
W Polsce nie ma zawodników w Polsce są gwiazdy, gwiazdeczki którym się wydaje że żądzą w klubie.
Patrzyliśmy ostatnio na zaangażowanie polskich zawodników, wniosek nasuwa się sam większość z nich chodzi po boisku i czeka tylko na końcowy gwizdek aby odebrać przeznaczoną dla nich kasę.
Piłkarz z zagranicy przynajmniej w mniejszym (Kirm) lub większym stopniu( Marcelo) gwarantuje że będzie grał, walczył bo ma jakiekolwiek pojęcie o futbolu i na boisku da z siebie wszystko.