|
dajcie juz spokój z piłakarzami typu Kosowski,Żurawski ,tymi po prawie 35lat.Kosowski by sie przydał zima ,pewnie teraz martwilibysmy sie o mecz z Norwegami.Ci zawodnicy sa dobrzy na lige polską ,która juz siega dana ,a jak Wy w nich upatrujecie zbawienie to tylko to potwiedza.Na dzien dzisejszy powinni wyrypac wiekszosc jak Pawełek,Juszczyk,Łobodzinski,Kirm,Jirsak,Christov, jak maja isc to niech ida Brozek i Alwarez ,zostawic Boguskiego,Małeckiego,byc moze Sobola,Głowackiego(ze wzgledu na przyklad charyzmy),Marcelo,Ba,dac szanse Gargule i pozyskiwac zawodników do 25lat,albo takie młode talenty jak Marcelo,albo zawodników,którzy w naszej lidze moga sie pokazac,"odrodzic" jaki Kriviec ,Stilic.Z Polakami dac sobie spokój ,bo rzadko trafi sie na takiego jak Peszko,a często na takego jak Iwański...
Zasada w szatni- równaj do małego(czyli poziomu klubu).To takie nasze....
To moje zdanie ,nikt nie musi sie z tym zgadzac.
|