Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5106
Stary 21.05.2010, 14:56
K4millo napisał(a):Wyświetl post
2 lata temu nie grał w kadrze. Grał rok temu (2009), podstawowym zawodnikiem reprezentacji nigdy nie był (1 mecz w pierwszej 11, 4 z ławki na 5 meczów rozegranych). Sporo bramek też nie strzelał, bo zdobył tylko jedną.
miałem na myśli gre Ivanovskiego w Dyskoboli i zaraz po fuzji w której strzelał sporo goli.Wiem że teraz jest bez formy no ale ci co są w formie (Sobiech,Micanski) są poza naszym zasięgiem finansowym a z zagranicy za darmoche nikgo lepszego sie nie sprowadzi.
Co do Hristova to strzelał ale nie dwa lata temu ale 5 lat temu w sezonie 2005-06 w Bułagrii
Ostatnio edytowane przez AYALA : 21.05.2010 o godz. 15:12.
Odpowiedz cytując