Wyświetl pojedynczy post
K4millo
Senior Member
 
 
Od: 05.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5105
Stary 21.05.2010, 14:48
AYALA napisał(a):Wyświetl post
Z Ivanovskim Polonia rozwiązała kontrakt . Może w Wiśle by sie odrodził ? 2 lata temu był przecież podstawowym zawodnikiem kady Macedonii i strzelał nawet sporo bramek . http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32286,t...wiadomosc.html
2 lata temu nie grał w kadrze. Grał rok temu (2009), podstawowym zawodnikiem reprezentacji nigdy nie był (1 mecz w pierwszej 11, 4 z ławki na 5 meczów rozegranych). Sporo bramek też nie strzelał, bo zdobył tylko jedną.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując