|
Prawda jest taka, że gdyby Cupiał miał wystarczającą cierpliwość, a także gdyby powierzył rządzenie Wisła profesjonalistom, to w trakcie 13 lat sponsorowania Wisły mielibyśmy 12 tytułów mistrzowskich, Ligę Mistrzów i sukcesy w Pucharach. I odbyłoby się to przy tych samych nakładach, które poczynił. No ale wyobraźcie sobie w jakich kompleksach byłaby reszta Polski, a poza tym nie byłoby emocji tylko zastanawianie się ile do zero ogolimy frajerów - tak było za czasów pierwszej kadencji Kasperczaka. Poza tym popatrzcie na Legię, gdzie nie wyciągnięto wniosków z błędów popełnionych przez Wisłę i utopiono jeszcze większą ilość pieniędzy, a mają drużynę, z które żaden piłkarz nie zagrałby w pierwszej 11 Wisły.
|