Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2100
Stary 21.05.2010, 14:14
Zgoda. Ale od ilu lat się o tym pisze ? 8? 10 ? I co wynika z tego ? A przecież od poczatku było trzeba tak niewiele...
Ja chętnie odszczekam ruinę, kolejne 3 sezony da nam jednoznaczną odpowiedź.
Odpowiedz cytując