Wyświetl pojedynczy post
bridgeburner
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23129
Stary 21.05.2010, 14:01
Nad rezygnacja z któregokolwiek zawodnika należy sie teraz powaznie zastanowić
Mam tu na myśli nawet takie tuzy jak Łobo, Jirsak czy Jop
Nie dosyć, że nie ma kasy na transfery to nawet gdyby była to nie ma jej kto rozsądnie wydać
Póki co kadra gwarantuje walkę do końca o mistrzostwo i raczej pewną kwalifikacje do pucharów
Cieszmy sie z tego co jest, bo lepiej już było
Odpowiedz cytując