Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23128
Stary 21.05.2010, 13:59
1Marek1 napisał(a):Wyświetl post
Wg mnie musi być podpisany aneks do umowy w sprawie termiinu obowiązywania kontraktu. Róznica w porównaniu ze zwykła umowa jest taka że nie negocjuje sie już np wysokości wynagrodzenia.
To czy ma oferty czy też nie,ciężko wykluczyć,ale jeśli to pewnie z żadnych tam tuzów. Niemniej facet pokazał,że w połkę grać umie,a o to mu glównie chodziło podpisując umowę z Wisłą. Żebyśmy się nie zdziwili jak gość podpisze za kilka dni umowę z kimś innym.

Co do Onyszki. Szkoda,że nie przebiliśmy oferty Wojciechowksiego,a jest to raptem 12 tysięcy euro miesięcznie. Co to w futbolu zawodowym są za pieniądze?Moglismy mieć spokój z bramkarzem na dwa lata. A tak,nie można wykluczyć,że podobne pieniądze wydamy na testowanie jakiś kolejnych wynalazków. A to ubezpieczenie,przelot,wyżywienie,prowizja dla menago,i suma się zbiera. Wygląda to komicznie.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując