1Marek1 napisał(a):

|
Wg mnie musi być podpisany aneks do umowy w sprawie termiinu obowiązywania kontraktu. Róznica w porównaniu ze zwykła umowa jest taka że nie negocjuje sie już np wysokości wynagrodzenia.
|
To czy ma oferty czy też nie,ciężko wykluczyć,ale jeśli to pewnie z żadnych tam tuzów. Niemniej facet pokazał,że w połkę grać umie,a o to mu glównie chodziło podpisując umowę z Wisłą. Żebyśmy się nie zdziwili jak gość podpisze za kilka dni umowę z kimś innym.
Co do Onyszki. Szkoda,że nie przebiliśmy oferty Wojciechowksiego,a jest to raptem 12 tysięcy euro miesięcznie. Co to w futbolu zawodowym są za pieniądze?Moglismy mieć spokój z bramkarzem na dwa lata. A tak,nie można wykluczyć,że podobne pieniądze wydamy na testowanie jakiś kolejnych wynalazków. A to ubezpieczenie,przelot,wyżywienie,prowizja dla menago,i suma się zbiera. Wygląda to komicznie.