Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23127
Stary 21.05.2010, 13:58
Wojtek_Lok napisał(a):Wyświetl post
Dzięki za informację. Warto by było w obecnej sytuacji przedłużyć z Nim kontrakt. Ma chłop pojęcie o grze w piłkę i jak na warunki Wisły i Ekstraklasy jest solidnym środkowym pomocnikiem. Szkoda byłoby go się pozbywać po pół roku.
gdyby jeszcze Issa Ba miał zdrowie a nie łapał co kilka dni kolejny uraz to byłoby super
Odpowiedz cytując