Wojtek_Lok napisał(a):

Dzięki za informację. Warto by było w obecnej sytuacji przedłużyć z Nim kontrakt. Ma chłop pojęcie o grze w piłkę i jak na warunki Wisły i Ekstraklasy jest solidnym środkowym pomocnikiem. Szkoda byłoby go się pozbywać po pół roku.
|
gdyby jeszcze Issa Ba miał zdrowie a nie łapał co kilka dni kolejny uraz to byłoby super