Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
SB
Senior Member
Od: 02.2003
Skąd: z ziemi ojczystej
Offline
#
23124
21.05.2010, 13:14
Co do Onyszki to wg mnie szkoda, bo facet umie bronić, a poza tym ma jaja, czego wielu grajkom z naszego klubu brakuje... ale może znajdzie się ktoś lepszy, bardziej pokorny...
Nie ma, nie ma wody na pustyni...
SB
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do SB
Znajdź inne posty napisane przez SB