Wyświetl pojedynczy post
SB
Senior Member
 
Od: 02.2003
Skąd: z ziemi ojczystej

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23124
Stary 21.05.2010, 13:14
Co do Onyszki to wg mnie szkoda, bo facet umie bronić, a poza tym ma jaja, czego wielu grajkom z naszego klubu brakuje... ale może znajdzie się ktoś lepszy, bardziej pokorny...
Nie ma, nie ma wody na pustyni...
Odpowiedz cytując