Wyświetl pojedynczy post
1Marek1
Member
 
Od: 06.2004
Skąd: okolice Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23123
Stary 21.05.2010, 12:56
Awe napisał(a):Wyświetl post
Z oficjalnej: "Issa Ba podpisał kontrakt z Wisłą Kraków. Umowa z senegalskim pomocnikiem obowiązywać będzie do 31 maja 2010 roku z opcją przedłużenia o kolejne dwa lata."
Więc już nie wiem jak to jest? Czy Wisła mu musi składać ofertę, czy wystarczy, że powiedzą, że kontrakt przedłużają? Pamiętając jak to było z Dolhą, to już niczego nie można być pewnym przy tych opcjach przedłużenia.
Wg mnie musi być podpisany aneks do umowy w sprawie termiinu obowiązywania kontraktu. Róznica w porównaniu ze zwykła umowa jest taka że nie negocjuje sie już np wysokości wynagrodzenia.
Odpowiedz cytując