Wyświetl pojedynczy post
Awe
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23122
Stary 21.05.2010, 12:49
Wojtek_Lok napisał(a):Wyświetl post
A'propos, a jak wygląda sytuacja z kontraktem Ba? On chyba miał półroczny? Coś wiadomo na temat przedłużenia czy coś? Umknęło mi to uwadze najwyraźniej.
Dziś w DP jest z nim wywiad. Czeka na ofertę Wisły, bo chciałby zostać. Mówi, że ma oferty z Niemiec i Grecji. Czyli wygląda na to, że obecnie jest wolnym graczem. Jeszcze powiedział, że całe życie grał za napastnikiem jako ofensywny pomocnik ("jako klasyczny rozgrywający"), a w Wiśle ustawiany jest jako defensywny i dlatego uważa, że grał słabiej niż go na to stać.

Z oficjalnej: "Issa Ba podpisał kontrakt z Wisłą Kraków. Umowa z senegalskim pomocnikiem obowiązywać będzie do 31 maja 2010 roku z opcją przedłużenia o kolejne dwa lata."
Więc już nie wiem jak to jest? Czy Wisła mu musi składać ofertę, czy wystarczy, że powiedzą, że kontrakt przedłużają? Pamiętając jak to było z Dolhą, to już niczego nie można być pewnym przy tych opcjach przedłużenia.
Ostatnio edytowane przez Awe : 21.05.2010 o godz. 12:53.
Po burzy słońce wychodzi zza chmur,
i nad Krakowem zaświeci znów.
O jednym marzę, o jednym wciąż śnię,
Mistrzem będzie Wisełka, na pewno to wiem.
Życie bym dał, za krakowską Wisłę
O jakże bym chciał, by znów była mistrzem
O jakże bym chciał

Odpowiedz cytując