Wojtek_Lok napisał(a):

|
A'propos, a jak wygląda sytuacja z kontraktem Ba? On chyba miał półroczny? Coś wiadomo na temat przedłużenia czy coś? Umknęło mi to uwadze najwyraźniej.
|
Dziś w DP jest z nim wywiad. Czeka na ofertę Wisły, bo chciałby zostać. Mówi, że ma oferty z Niemiec i Grecji. Czyli wygląda na to, że obecnie jest wolnym graczem. Jeszcze powiedział, że całe życie grał za napastnikiem jako ofensywny pomocnik ("jako klasyczny rozgrywający"), a w Wiśle ustawiany jest jako defensywny i dlatego uważa, że grał słabiej niż go na to stać.
Z oficjalnej:
"Issa Ba podpisał kontrakt z Wisłą Kraków. Umowa z senegalskim pomocnikiem obowiązywać będzie do 31 maja 2010 roku z opcją przedłużenia o kolejne dwa lata."
Więc już nie wiem jak to jest? Czy Wisła mu musi składać ofertę, czy wystarczy, że powiedzą, że kontrakt przedłużają? Pamiętając jak to było z Dolhą, to już niczego nie można być pewnym przy tych opcjach przedłużenia.