Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2094
Stary 21.05.2010, 12:14
tofik napisał(a):Wyświetl post
Droga ze szczytu na samo dno jest bardzo krótka. Teraz wszyscy bronią Cupiała, bo nie wypada krytykować. A prawda jest taka, że on doprowadzi ten klub do ruiny.
Mamy to szczęście, że w Polsce nikt piłki na powaznie nie traktuje, bo już dawno Wisła by grała w ogonie ligi.
Myślę, że gruuubo przesadziłeś. Do ruiny? Tylko w ostatnich 3 latach 2 mistrzostwa i jedno wice. Jeśli Wisła dla Ciebie to ruina, to nie chcę wiedzieć, co dla Ciebie jest Odra, Piast, czy chociażby Legia.
Odpowiedz cytując