Wyświetl pojedynczy post
Krissu
Militaris
 
 
Od: 01.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2378
Stary 21.05.2010, 12:02
Dowodził on jednostką Wehrmachtu, składającą się z ochotników z innego kraju.

W umowie między III Rzeszą a rzeczonym krajem widniał zapis, że jednostka ta walczyć będzie jedynie na froncie wschodnim.
Pro Fide, Rege, Lege et WISŁA.
Odpowiedz cytując