Wojtek_Lok napisał(a):

|
A'propos, a jak wygląda sytuacja z kontraktem Ba? On chyba miał półroczny? Coś wiadomo na temat przedłużenia czy coś? Umknęło mi to uwadze najwyraźniej.
|
Półroczny, nie wiadomo nic, standard. Dowiemy sie jka juz bedzie w innym klubie.